AVASTA

MEIST

 

Suusad.ee sai alguse aastal 1995, kui Eestis veel kasutatud mäesuuski saada ei olnud ja tekkis mõte Soomest omale üks paar tuua. Et reisikulud katta, siis tõin mõned veel müügiks. Eestis turgu oli ning peagi sai iga kuu bussitäis suuski müügiks toodud.

2000 aastal sai hobist töö. Alustasime suusarendiga, samuti hakkasime rentima ja müüma bokse ja katuseraame. Aasta-aastalt kaubavalikut laiendades saime kiiresti Eesti suurimaks Thule raamide ja bokside jaemüüjaks, rendisuuskade arv tõusis paarikümnelt sajale.

2007 aastaks tegime esimese miljoniinvesteeringu kui vahetasime välja kogu suusapargi 100 paari uute Atomic suuskade ja 200 paari Nordica saabaste vastu. Algas kiire tee eestimaalaste eelistatuimaks suusa- ja lumelaua pakkujaks. Nüüd oleme iga hooajaga lisanud rendiparki 200-300 uut suuska ja lauda, samas kasutatuid ära müües ning 2017 aastal võime korraga mägedele saata ca 800 või enam talispordihuvilist.

2013 aastal sõlmisime maaletoojalepingu ühe vanima suusatootja Elaniga, kelle valdavalt käsitööna valmivaid suuski pakumegi rendiks. 2014 aastast oleme Ride ja Morrow lumelaudade maaletoojad. Saabaste poole pealt pakume endiselt Nordicat, mis on 20-aastase kogemuse põhjal kõige paremini eestimaalaste jalga istuv saabas.

2016 aasta lõpust oleme ka Eesti uusima ja moodsaima suusa- ja lauahoolduspingi omanikud, mis langetas meie suusahoolduse aja 2 päeva pealt mõne tunni peale.

2017 aasta algul avasime ka uue kodulehe koos webipoega. Nüüd olete lisaks oodatud ka internetist ostma.

2017 aasta algul käis ka Naistesaade külas. Vaata Videot

Alates 2020 aastast oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

 

MEIE INSTRUKTORID

 

Meie käest on paljud küsinud, et mida see instruktoriks olemine õigupoolest tähendab? On see lihtsalt fun & hobi? Või on see töö?
Ega siin ühte ja kindlat vastust ei ole, inimesed on erinevad ja erineva lähenemisega sellesse ka suhtutakse. Üks on aga üsna kindel – mäesport, kui selline, see peab meeldima! Pigem see ongi erinevate lähenemiste kooslus, instruktori töö on suuresti freelancer töö. Saad täpselt nii palju teha seda tööna, teisalt ka ise nautida mäel sõitmist ehk nii palju, kui endale tööd Suusakoolis määrad. Kõik meie instruktoreid on ESSIA litsentsidega. Nagu aga mainitud, enamus ühendab ja miksib kokku hobi ja töö ehk pakutakse suusaõpet Suusakoolides ning jäetakse ka aega endale mäerõõmude nautimiseks, on ju üsna hea combo?!
Peab meeles pidama, et instruktor ei broneeri varustust. Samuti ei tegele kliendi varustuse organiseerimisega ning ka varustuse tehniliste probleemide lahendamisega. Sellega tegeleme meie – www.suusad.ee team.
Meie instruktorid, kes teevad meiega koostööd – https://suusad.ee/instruktorid/

 

MEIE TEAM – SPORTLASED

 

Sportlaste toetamise korra eesmärk on toetada  noorsportlaste arengut, tõsta nende konkurenstivõimet omaealiste seas, lihtsustada üleminekut täiskasvanute klassi ja tunnustada sportlasi heade tulemuste eest.

Meie noorsportlased, keda toetame varustusega – https://suusad.ee/team/